Tazminat danışmanlığı Alkılıç'la bir başka güzel

Ortak nokta ‘’Erzurum’’ esas alınsa,iyi niyet olunca güven duygusu daha da artıyor.Kendi çıtasını yükseltmiş olmanın verdiği sorumluluk ve bilinçle elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor Alim Bey.

Tazminat danışmanlığı Alkılıç'la bir başka güzel

Ortak nokta ‘’Erzurum’’ esas alınsa,iyi niyet olunca güven duygusu daha da artıyor.Kendi çıtasını yükseltmiş olmanın verdiği sorumluluk ve bilinçle elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor Alim Bey.

Tazminat danışmanlığı Alkılıç'la bir başka güzel
08 Eylül 2019 - 16:42 - Güncelleme: 08 Eylül 2019 - 17:33
Reklam

Söz/Sercan Çetin Alkılıç Hasar Danışmanlık Sigorta ve Aracılık Hizmetleri Trafik kazası sonucunda yaralanan kişilerin tazminatlarını doğru ve eksiksiz olarak almalarını sağlıyor.

Bizde bugün işinin uzmanı olan Alkılıç Hasar Danışmanlık Sigorta ve Aracılık Hizmetleri Koordinatörü Alim Özdemir’le trafik kazaları sonucunda yaralanan vatandaşların sahip oldukları haklar üzerine konuştuk.

Ortak nokta ‘’Erzurum’’ esas alınsa,iyi niyet olunca güven duygusu daha da artıyor.Kendi çıtasını yükseltmiş olmanın verdiği sorumluluk ve bilinçle elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor Alim Bey.

Firmanın kuruluşundan bugüne gelinen noktada müşterilerine en doğru hizmeti verdiklerini öne süren Alim Bey, bunun neticesi olarak ta çok iyi geri dönüşler aldıklarını,vatandaşların özellikle tazminat konusunda kendilerini tercih ettiklerini kaydetti.

 
Merhaba Alim Bey öncelikle bize zaman ayırdığınız için teşekkür ediyorum.Bize biraz kendinizden bahseder misiniz ?
Ben Alim Özdemir 1983 Erzurum doğumluyum. Yaklaşık 6 senedir hasar danışmanlığı alanında çalışmalarımı devam ettirmekteyim.
Firmanız Alkılıç Hasar Danışmanlık hakkında ve faaliyetler alanlarınızla ilgili kısa bilgi verir misiniz ?
Daha önce de bahsettiğim gibi yaklaşık 6 senedir hasar ve tazminat danışmanlığı konusunda hizmet vermekteyiz. Daha çok sigortadan talep edilecek tazminatlar konusunda vatandaşlara danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Öncelikle sigortadan talep edilebilecek alanlar oldukça geniştir ve uzmanlık gerektirmektedir. Hali hazırda sigorta şirketleri dahi tazminat ödemeleri konusunda bizim gibi uzman şirketlerle çalışmaktadır. Alan oldukça geniş olduğu için tecrübe ve bilgi birikimi oldukça önemlidir ve şirketimizde bu hususlar fazlasıyla bulunmaktadır. Tazminat talep edecek müşterilerimize tazminatlarını sigorta şirketinden tahsil edene kadar her aşamada danışmanlık etmekteyiz.  
Elim bir trafik kazası veya iş kazası neticesinde vatandaşlara mağduriyetlerini gidermeleri noktasında nasıl yardımcı oluyorsunuz ?
Haksız fiile dayanan tazminat talepleri oldukça çeşitli olabilmektedir. Örneğin uçak ya da otobüs yolculuğunda başınıza herhangi bir şekilde çanta düşse dahi ilgili şirketten tazminat talep edebilirsiniz. Ancak dediğiniz gibi günlük hayatta genellikle iş ve trafik kazaları yaşanmakta ve buna bağlı olarak tazminat talepleri olmaktadır. Biz trafik kazası ve iş kazası sonucu müşterilerimize başvurunun nasıl ne kadar sürede ve nerede yapılacağı ile alakalı danışmanlık hizmeti veriyoruz. Ayrıca müşterilerimizin maluliyet durumuna göre tazminat hesaplaması yaparak en doğru bedelle zararlarını tazmin etmeleri konusunda onlara yardım ediyoruz.

Erzurum’da vatandaşların danışmanlık hizmetlerine karşı bakışı nasıl ?
Öncelikle bu alanda güven oldukça önemlidir. Erzurum ili’nde yıllardır hizmet verdiğimiz için alanımızda ilimizin bize bakışı oldukça pozitif durumdadır. Sorunuza gelecek olursak öncelikle şehrimizin insanları başlarına gelen olumsuz olaylara kader penceresinden baktıkları için genelde bu haklı tazminatlarının peşine düşmemektedirler. Biz tazminatlarının onların hakları olduğunu ve sigorta şirketlerinin bu yüzden var olduğunun anlatmaktayız. Bu sebeple zaman geçtikçe Erzurum’da insanlar hak arama konusunda daha da bilinçlenmektedir.

 
Hem şehir hemde bölgede bu işi yapanların sayısı arttı. Fakat hasar ve danışmanlık konularında insanların zihninde Alkılıç ismi yer etmiş durumda siz bunu nasıl sağladınız ?
Daha öncede belirttiğim gibi bizim işimizde güven en önemli unsurdur. Biz yıllardır müşterilerimize en doğru hizmeti vermekteyiz ve bunun sonucu olarak çok iyi geri dönüşler almaktayız. İşimizi iyi takip ettiğimiz için ve bu alanda fazlasıyla tecrübe sahibi olduğumuz için insanlar tazminat danışmanlığı konusunda bizi tercih etmektedirler.

Kısaca İnsanlar mağduriyetlerini giderme noktasında neden sizi tercih etmeli ?
Belirttiğim gibi güven, tecrübemiz ve referans işlerimiz sebebiyle tazminat danışmanlığı konusunda hizmet almak isteyenlerin bizi tercih etmesi gerektiğini düşünüyorum.

Trafik veya iş kazalarıyla alakalı aldığınız dosyada sorun yaşadığınız etkenler var mı ?
İşimizi hızlı ve güvenli şekilde yapmaktayız. En büyük sorunu yanlış bilgilendirmeler sebebiyle yaşamaktayız. Danışmanlık hizmeti verdiğimiz insanlar farklı kaynaklardan yanlış bilgiler edinmektedirler. Bu sebeple de Müşterilerimizin kafası karışmakta ve yanlış adımlar atabilmektedirler.
 
Son olarak Alkılıç Danışmanlık olarak Hedefleriniz var mı ?
Hedefimiz mümkün oldukça daha çok insanı en doğru şekilde hakkına kavuşturmaktır. Bizim için en büyük övünç kaynağı mutlu müşteridir.
Tazminat,kaza dosyası danışmanlık gibi konularda merak ettiğiniz tüm soruların yanıtını Alkılıç Hasar Danışmanlık Sigorta ve Aracılık Hizmetleri destek ekibinden alabilirsiniz.
İİletişim için 0505 004 80 25 - 0442 408 63 68 nolu numaraları arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.


Bu haber 1437 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 2 Yorum