Bugün

Künye

Erzurum Söz Adına İmtiyaz Sahibi ve
Sorumlu Yazı İşleri Müdürü 

Sercan Çetin
0531 540 53 69

Hukuk  
Fatma Ağırman
İletişim: 0 (539) 704 55 64
Yazarlar
Muhammet Aksakal
Fırat Özkurt
Efendi Sarı
İletişim Skype- Mail /Contact
[email protected]
Vergi Dairesi
K.K.Vergi Dairesi
Vergi Numarası
855 042 94 70 


Yazılım /Software

Tumeva İnternet Teknolojileri Yazılım Bilişim
Reklam ve Danışmanlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.


Adres/Address
Rabia Ana Mahallesi Cumhuriyet Caddesi 
AK Merkez Kat 5 / 70
Erzurum

 
 
Sitemiz Yerel yayın yapmaktadır.
Basın Meslek ilkelerine uymaya söz veriyoruz.
 Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.

 Haberleri izinsiz kullanmak yasaktır.

Kaynak gösterilmesi mecburidir.

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

1. Haber değeri olan olay ve durumları, çarpıtmadan, sansürlemeden, herhangi bir grubun etkisi altında kalmadan ve herhangi bir çıkar grubuna hizmet amaçlı kullanmadan kamuoyunun bilgisine sunmak.

 

2. Evrensel insan haklarını, toplumsal ahlak kurallarını, gazetecilik etiğini, bireylerin haber alma hakkını ve özgürlüğünü gözetmek.

3. Şiddet yanlısı, çığırtkan, çatışmacı, sloganvari habercilik anlayışından uzak; barış ve uzlaşma dilini önceleyen, empati yapmaya sevkeden gerçekçilikle haber iletmek.

4. Haber dilinde toplumu din, dil, ırk, mezhep, cinsiyet ve benzeri kimliksel özelliklerinden dolayı ötekileştirmeyen ve ayrıştırmayan saygılı bir tutum sergilemek.

5. Hakperest, doğrudan ve gerçekten yana olmak; haklı olanın sesini duyurmak, yanlış bilinen gerçekleri kamuoyunun nezdinde gidermek ve toplumsal huzura katkı sağlamak.

6. Tüm kurum, kuruluş, ekonomik çıkar grupları ve ideolojilerden bağımsız olarak; olaylar ve tutumlara karşı özgürlükçü, eşitlikten yana ve hakkaniyetli duruş sergilemek ve bu ölçülerle kamuoyunu bilgilendirmek.

7. Toplumda korku, panik, yılgınlık ve nefret gibi menfi duygular uyandıracak haberlere yer vermemek; doğal afet ve kazalarda hayatını kaybeden ailelerin acısına saygı duyarak onları rencide edecek içerikten uzak durmak.

8. Haberlerin güvenirliği için haber kaynağını belirtmek; yanlış veya eksik haber içeriklerinde düzeltme, özür ve tekzip yayınlamak.