İşadamı Lütfi Şahsuvaroğlu'na bir kaç öneri

Edindiğim bilgiye göre,Şahsuvaroğlu bir meslektaşımıza görev vererek 28 Eylül Cumartesi günü deplasmanda oynanacak Bursaspor maçına gelmek üzere medya mensubları arasından yaklaşık 10 kişilik bir liste yapılmasını istemiş.

İşadamı Lütfi Şahsuvaroğlu'na bir kaç öneri

Edindiğim bilgiye göre,Şahsuvaroğlu bir meslektaşımıza görev vererek 28 Eylül Cumartesi günü deplasmanda oynanacak Bursaspor maçına gelmek üzere medya mensubları arasından yaklaşık 10 kişilik bir liste yapılmasını istemiş.

İşadamı Lütfi Şahsuvaroğlu'na bir kaç öneri
24 Eylül 2019 - 11:48 - Güncelleme: 03 Ekim 2019 - 22:19

Söz/Sercan Çetin BB.Erzurumspor Kulübü Yöneticilerinden İşadamı Lütfi Şahsuvaroğlu,geçtiğimiz günlerde bir gazeteciyi yanına çağırıp kulağına birşeyler fısıldamış..
Edindiğim bilgiye göre,Şahsuvaroğlu bir meslektaşımıza görev vererek 28 Eylül Cumartesi günü deplasmanda oynanacak Bursaspor maçına gelmek üzere medya mensubları arasından yaklaşık 10 kişilik bir liste yapılmasını istemiş.Elbetteki Gazeteciler hem kendi evinde hemde deplasmandaki maçlarda bulunmalı ve kamuoyu'nu bilgilendirmelidir.Burasına kimsenin söz söylemeye hakkı yoktur.
Fakat neden 10 kişi bu şehir'de medya mensubu olarak vazifesini yerine getiren 10 kişi mi var ?
Bakıyorum da Lütfi Bey iyi siyaset yapıyor.Daha şimdiden zihninden yapacağı çalışmaları tahayyül etmeye de başladı.Yoksa Milletvekili seçimlerinde olduğu gibi önümüzdeki yıllarda da siyaset sahnesine mi çıkacak ? Zemin hazırladığına göre.Kimbilir  o günleri de görürüz birgün.Zira hayatta mühlet çoktur..
Lütfi Bey,umuyorum ve diliyorum ki bu konuda bizi aydınlatırsınız.Yoksa sizi de insanları ötekileştiren kişilerden biri olarak gün gelir pek hayırla anmayız..
Bu şehirde siyaset yapan yöneticilik yapanların Erzurum Medyasının bu muazzam ağırlığının hesabını iyi yapmaları gerekir.Erzurum medyasını ayrıştırmak ötekileştirmek ne size nede başkasına bir vazifedir.
Bugüne değin,takıma olan sevgimizden dolayı bardağın hep dolu tarafına baktığımızdan yaşananları olumlu karşıladık ve taşkınlıkları görmezden geldik..
Fakat herşeye rağmen tek mutluluğumuz bu dertlerin ilacının yine kendi içimizde ve kendi birlik ve beraberliğimizde yattığını da biliyoruz.
Sizi Erzurum halkı biliyor ki hali vaktinde birisiniz.Aileden varlıklı Şahsuvaroğlu olarak Otomotiv, akaryakıt ve otel sektöründe ticari faaliyetlerinizi sürdürmektesiniz.Şehir ölçeğinde geçmişten bugüne kime nasıl destek olduğunuzu pek bilmiyorum duymadım açıkcası ama başarılı bir işadamı olduğunu İstanbul'da yaşayan bir hemşehrimizin ağzından bizzat duymuştum..Lütfi bey siz de bilirsiniz ki sadece maddi sermaye bizlere yetmiyor.Bize maddi sermayenin yanısıra sosyal sermayede lazım.Malum yöneticilik görevini sürdürüyorsunuz.Bizler yöneticileri sorumluluk sahibi olan insanları seçerken sosyal sermayelerine de bakıyoruz.Şüphesiz kişinin çevresi,referansı,davranışları,kişiye artı değer katıyor.Sözün özü umarım bundan sonraki yaşamınızda yapacağınız işlerle hem isminizin her daim akıllarımızın bir köşesinde kalmasını hemde  karar alırken veya yapacağınız çalışmaların kamuoyu'ndaki karşılığının olumlu olarak size dönmesini arzuluyorsanız,istişare edin,bin düşünün ve bir uygulayın.Benden söylemesi..

Bu haber 842 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum